/Šios Vokietijos traukinių kapinės tapo namais sovietiniams lokomotyvams

Šios Vokietijos traukinių kapinės tapo namais sovietiniams lokomotyvams

Tyrinėtojams žinomas kaip Komplex M, šis apleistas geležinkelio laukas, kartu su jame užstrigusiais surūdijusiais lokomotyvas, buvo įrengtas 1980 metais kaip laikymo bei remonto terminalas. Bet kaip rašė Morris straipsnyje 20 lokomotyvo kapinių bei laukymių – Vokietijoje ši vieta dabar „simbolizuoja traukinių kartos pabaigą“.

apleistos vokietijos traukiniu kapines apleisti.lt (8)

„Žiūrint šiandien, pirmas dalykas, kuris ateina į galvą žiūrint į šias traukinių kapines yra tai kokios jos perpildytos,“ rašė Morris „. „Galybė variklių uždengia geležinkelio bėgius, lokomotyvų langai sudaužyti, jų išorė nusėta rūdimis ir grafiti. Tačiau traukinių viduje vis dar tebėra sėdynės bei daugybė kitų privalumų.

apleistos vokietijos traukiniu kapines apleisti.lt (2) apleistos vokietijos traukiniu kapines apleisti.lt (3) apleistos vokietijos traukiniu kapines apleisti.lt (4)
Dauguma šių lokomotyvų bus sunaikinta kaip metalo lauža, kol kitų dalys bus panaudojamos kitiems lokomotyvams remontuoti. Tačiau nepaisant lokomotyvų išvaizdos, kai kurie priklausomai nuo jų būklės yra atnaujinami ir parduodami kaip tinkami eksploatacijai.

apleistos vokietijos traukiniu kapines apleisti.lt (5)