/Radiacija alsuojati Fukušima po ketverių metų

Radiacija alsuojati Fukušima po ketverių metų

[ad name=“HTML“]

Tomioka buvo miestas žinomas dėl savo gražių paplūdimių, galėjęs pasigirti viena iš ilgiausių Sakurų medžių tunelių Japonijoje. Tačiau po cunamio ir branduolinės katastrofos, visa Fukušimos Prefektūra virto mirties zona.
Šiame straipsnyje parodysime, kas liko iš šalia Fukušimos atominės elektrinės esančių miestelių, kurie tapo apleisti per viena naktį.

Iš viso evakuota 300.000 žmonių iš rytinės Japonijos pakrantės, o 15884 žmonės dėl šios katastrofos mirė. Jau ketverius metus žmonės negrįžta į savo namus ir vargu ar kada sugrįš čia gyventi. Dauguma vaidzų primena televizijos seralą „The Walking Dead“ ar kitus apokaliptinius filmus.

apleista fukusima

Įvažiavimas į Tomiokos miestą. Kelias yra uždarytas, kad vietiniai gyventojai nelegaliai nebandytų grįžti į savo namus pasiimti radiacija užterštų daiktų. Mieste yra aukštas radiacijos lygis, dėl to jame lankytis galima tik išimtiniais atvejais.

apleistas miestas japonijoje

Sunku įsivaizduoti, kad čia kažkada buvo miestas. Viskas buvo nušluota 2011 m. kovo mėnesį kilusio žemės drebėjimo ir cunamio. Tomiokos miestas buvo garsus savo paplūdimiais ir laivų prieplaukomis.

article-0-1DA8D57C00000578-382_964x543

 Žvejybinis laivas, kuris buvo išplautas į krantą po praūžusio cunamio vis dar guli šalia kelio.