/Pastatų paskutinioji: Veterans Stadium

Pastatų paskutinioji: Veterans Stadium

veterans stadium

Sveiki mieli Apleisti.lt skaitytojai!!! Šiandien su malonumu Jums pristatome naująją mūsų svetainės rubriką „Pastatų paskutinioji“.

„Pastatų paskutinioji‘‘– naujoji mūsų rubrika, kurioje išvysite įspūdingiausius ir įvairiausius pastatų sprogdinimus ir griovimus. Rubrikoje pamatysite, kaip griūva didžiuliai stadionai, dangoraižiai, tiltai, gyvenamieji namai, susipažinsite su jų istorija, sužinosite, kodėl jie yra griaunami ir sprogdinami. Kartais kai kurie pastatai griaunami, kad netaptų apleistais miesto vaiduokliais, dar kiti- griaunami, nes jų vietoje ateityje išdyks nauji architektūros šedevrai……… Pastato sprogdinimas – įvykis neeilinis, pamatyti didžiulio sprogimo savo akimis dažnai susirenka net tūkstantinės minios, yra skiriamas didžiulis žiniasklaidos dėmesys. Na o dabar, pirmoji „Pastatų paskutinioji‘‘ dalis.

Veterans Stadium

veterans stadium demolition

Filadelfijos „Veteranų“ stadionas (neoficialiai vadinamas „Vet“) buvo Jungtinėse Amerikos valstijose, Pensilvanijos valstijos mieste Filadelfijoje. Stadionas buvo skirtas profesionalaus sporto varžyboms, taip pat masiniams renginiams. Stadiono atidarymo data yra 1971 metų balandžio 10 diena. Stadionas buvo uždarytas 2003 metų rugsėjo 28 dieną, o nugriautas 2004 metų pavasarį. Stadionas išsiskyrė savo dydžiu: per beisbolo varžybas talpino 62 306 žiūrovus,o per amerikietiškojo futbolo varžybas tilpdavo net 65 386 žiūrovai.

demolished veterans stadium

Stadionas, kurio amžius siekė 33 metus buvo susprogdintas per 62 sekundes. Stadionas, paskutiniais gyvavimo metais žinomas dėl prastos savo dirbtinės vejos ir netinkamų žaidimo sąlygų, daugiau nei 30 metų turėjo profesionalaus beisbolo „namų komandą“ Filadelfijos „Phillies“.

veterans stadium after demolition

Toje vietoje, kurioje buvo šis stadionas, šiandien yra mašinų stovėjimo aikštelė, o visos stadione žaidusios komandos persikėlė rungtyniauti į kitoje gatvės pusėje pastatytą stadioną „Citizens Bank Park“. Na, o čia, atsisveikinimas su „Veterans Stadium“.