/Organizuojama kelionė į Černobylį !!!

Organizuojama kelionė į Černobylį !!!

Laikas čia sustojo 1986-ais metais, po branduolinės katastrofos, sprogus vienam iš jėgainės reaktorių. Įvykus nelaimei daugelis iki tol eilinių vietos objektų tapo kraupių mirčių, susirgimų ir skubios evakuacijos liudininkais. Mirties tiltas, raudonasis miškas, Pripetės apžvalgos ratas, transporto kapinynas… Galit peržiūrėti šimtus nuotraukų internete, tačiau tikrąją katastrofos dvasią pajusite tik išsiteplioję vietos dulkėmis ir praleidę nebylią minutę viršutiniame apleisto viešbučio aukšte.

Tai ne turistinė kelionė. Kiekvienas keliaujantis turi būti pilnametis ir visą riziką dėl savo sveikatos laikyti savo atsakomybe. Perimetre mus lydės ne gidas, o vietos pareigūnas. Privalu laikytis kariškos drausmės ir instruktažo. Tačiau objektus, kuriuos norime aplankyti išsirenkame patys. Tai reiškia, kad yra galimybė pamatyti daugiau nei apžvalgos ratą ir patį reaktorių.

Artimiausia kelionė 2011 05 06 -10 dienomis !!!

Kelionės kaina asmeniui (įskaičiavus 2 nakvynes, kelionę, ir dokumentaciją patekimui į Černobylio
perimetrą):800lt

Vietų autobuse: 19

Kelionės organizatorius Daumantas Liekis
El. paštas: daumantas.liekis@gmail.com

Visa platesnė informacija apie kelionę, lankytinus objektus, bagažą ir dažniausiai užduodamus klausimus yra čia: http://cernobylis.dliekis.lt/