/Joniškio sporto mokykla

Joniškio sporto mokykla

Joniškis, nedidelis miestelis Šiaulių apskrityje. Šį kart męs į jį užmesim akį ne be reikalo. Nors Joniškis turi labai gilius istorinius vingius, pernelyg nesigilinsime į juos, kadangi kur kas įdomiau ir aktualiau mums yra Joniškio sporto mokyklos istorija.

Joniškio Sporto mokykla savo veiklą pradėjo 1959 metų sausio mėnesį. Pirmieji darbuotojai priklausė Švietimo skyriui. Oficialaus rašto apie mokyklos įkūrimą nerasta. Pirmasis jos vadovas (tada vadinosi vyr. treneriu) buvo krepšinio treneris Ervinas Žardeckas.

Dabartiniame, apleistame pastate sporto mokykla veiklą tęsė nuo 1993 metų pabaigos iki 2010.01.01 kuomet savivaldybei priklausantį pastatą buvo nuspręsta uždaryti.

Nuo to laiko pastatas ne kartą degė, o dabar į jį užslenka ne be sportininkai, o tik išgerti ar patyliukais metalo išnešti norintis jaunimas.
Daugiau apie šios sporto mokyklos auklėtinių pasiekimus ir laimėjimus galite pasiskaityti  45-penkmečio proga parašytame straipsnyje: http://siauliai.mok.lt/jsm/istorija/sm%20istorija.htm

 Už fotografijas dėkojame Nerijui