/Hewitt’o kalėjimas ir ligoninė

Hewitt’o kalėjimas ir ligoninė

Po gan didelės pertraukos bandome atgaivinti apleisti.lt ir pažadame mūsų skaitytojus stebinti dar įdomesnėmis, galbūt labiau bauginančiomis apleistomis vietovėmis :).

Šį kartą labai trumpai noriu pristatyti Hewitt’o valstijos kalėjimą bei šalia jo įsikūrusią ligoninę. Deja, ligoninė yra apleista jau 18 metų,  o kalėjimas 9 metus, nuo to laiko abu pastatai visiškai niekam neberūpi ir tiesiog yra palikti likimo valiai.

Didelio masto psichiatrijos ligoninė buvo įkurta 1924 metais senojo kalėjimo teritorijoje. Deja, laikui bėgant visų pacientų į ligoninės pastatą sutalpinti nebebuvo įmanoma. 1955 metais pacientų skaičius viršijo 5400, kai tuo metu ligoninė galėjo talpinti vos 4000 ligonių. Po kelių metų ligoninei buvo skirta nemaža suma lėšų, todėl jos teritorijoje buvo pristatyta dar keliolika pastatų. Pasibaigus statybos darbams vietos neturintys pacientai jau buvo pasišalinę, kadangi užsitarnauti gero vardo ligoninė nebespėjo.  Savaime aišku, naujieji pastatai tapo nebereikalingi, tad juose buvo sumanyta atkurti kalėjimą, tik šį kartą – kalėjimą nepilnamečiams. Dėl vis mažėjančių pacientų skaičiaus ligoninė užsidarė 1993 metais. Kalėjimas dėl nežinomų priežasčių kiek vėliau – 2003 metais.

Įėjimas į ligoninę

Įėjimas į pagrindinį kalėjimo pastatą

Boulingo alėja psichiatrijos centre

Auditorija

Salės būklė  puiki, bet geras šlavėjas nepakenktų

Pacientų tunelis

Už šių durų slypi rūsys,  jungiantis ligoninės ir kalėjimo pastatus

Priekinių kalėjimo vartų kontrolė

Įvairių dydžių balti batai.. Būtent tokie būdavo įteikiami naujiesiems kalėjimo gyventojams

Gimnastikos salė atrodo kaip nauja

Vargu ar kam nors pavyko iš čia pabėgti

Į šią kirpyklą kėdės atkeliavo iš psichiatrijos ligoninės, jose būdavo pririšami ligoniai

Turbūt tokiu ar bent panašiu vaizdu kaliniai bei ligoniai galėjo mėgautis ne kartą..

Kalėjimo pastatai

Ligoninės pastatai

Futura