/FC Vilniaus ”Žalgiris” bazė (I-dalis)

FC Vilniaus ”Žalgiris” bazė (I-dalis)

Vieną šaltą žiemos dieną kartu su Apleisti.lt draugais Pauliumi ir Marčiumi išsiruošėme į Antakalnyje esančią/buvusią legendinio futbolo klubo Vilniaus „Žalgiris“ bazę. Tiesa sakant radome tai, ko ir tikėjomės: pastatą, su įdomia istorija, įdomiais paliktais daiktais ir jau įsikūrusiais vietiniais nelegaliais “gyventojais“.

„Žalgirio“ futbolininkai išvaryti iš namų – taip rašė 2009 m. sausio 9 d. Lietuvos Rytas. Šis foto reportažas apie tai, kaip dabar, po daugiau nei dviejų metų, atrodo buvę legendinio futbolo klubo namai.

Finansinės „Žalgirio“ bėdos prasidėjo tada, kai 2008 m. birželį Rusijoje neva už pernelyg aktyvų paslaugų „siūlymą“ buvo suimtas klubo savininkas Vadimas Kastujevas. Kastujevas jau anksčiau neslėpė, kad „Žalgirio“ klubą įsigijo ne iš aistros sportui, o dėl vertingo sklypo Antakalnyje.

Legendiniam futbolo klubui priklaususioje bazėje buvo ir didžiulis baseinas su gražiu vaizdu į mišką, keleto rūšių pirtys, dar vienas baseinėlis su pirčių kompleksu, masažistų, komandos dailininkų, žaidėjų, trenerių, bei viso personalo kambariai.

Šiandien pastato viduje esančios sienos atrodo savotiškai įdomiai….

Kaip ir tikriausiai kiekviename apleistame pastate, čia jau spėjo pasidarbuoti ilgapirščiai ir tie, kurie apleistose vietose viską tik niokoja….

Kiekvienas futbolininkas mėgo vis kitokio stiliaus merginų plakatus

Į apleisto pastato vidų žiemą sninga

Ne vienas praeityje garsus atletas vaikščiojo šiais koridoriais

Šiandiena atrodo liūdna

Apleista futbolininkų virtuvėlė

Nebeišliko ir kai kurie futbolininkų pamėgti plakatai

Už šių durų – klubo ateitis…..

Nors futbolo klubas nebeturi šios bazės, kuri kažkada buvo išties puiki, Vilniaus „Žalgiris“ vis tiek siekia kuo geresnių rezultatų. Šiandien jie Lietuvos čempionate rikiuojasi treti 🙂

Apleisti.lt kolektyvas labai dėkoja Martynui ir Pauliui, kurie kartu su mumis aplankė šią futbolininkų bazę ir pasidalino savo puikiomis nuotraukomis !!!

Laukite tęsinio……