/Apleisti.lt švenčia gimtadienį!
apleisti.lt

Apleisti.lt švenčia gimtadienį!

apleisti.lt

Lygiai prieš vienerius metus (2009-12-04) Apleisti.lt pradėjo savo veiklą. Per šį laiką tinklapis nuveikė ne tiek ir mažai. Šiame pažintiniame straipsniukyje tai ir aptarsime bei susipažinsime su visko pradžia, kas ir kaip prisideda prie puslapio veiklos.

 

Taigi, aš, Vytautas Švitra esu šio puslapio pradininkas. Dabar jau vienuoliktokas. Visuomet domėjausi apleistomis vietomis ir tai ką jos slepia. Prieš porą metų pradėjau rinkti informaciją apie jas ir taip atradau vieną tinklapį apie apleistus objektus. Deja jis gyvavo neilgai… Pamaniau kodėl gi man nesukūrus ko nors panašaus?

 

Deja, tinklalapių kūrime mano žinios buvo lygios nuliui. Tuomet ir atsirado pirmasis mano pagalbininkas investavęs tikrai nemažai laiko į tai, kuo dabar yra Apleisti.lt (deja neberandu jo kontaktų, tad būtų malonu jeigu jis pats atsilieptų).

 

Taip tinklapis lipdėsi ir 2009.12.04 išvydo dienos šviesą. Vėliau atsirado daug entuziastų ir bendraminčių, kurie savo fotografijomis bei istorijomis prisidėjo prie tolimesnės puslapio veiklos.

 

Didelę padėką pareiškiu Deivydui Jaručkoniui kuris suteikė Apleisti.lt nemokamą hostingą ir  per Tera.lt gavo nemokamą domeno registraciją.

 

Jau daugiau kaip pusmetį prie Apleisti.lt vairo yra stojęs ir Balys Kesminas, kuris keliauja po apleistus objektus ir rašo puikius straipsnius.

 

Apleisti.lt vardas buvo pasirodęs tokiuose tinklalapiuose kaip: Alfa.lt, Balsas.lt, Cha.lt, Laikas.lt, Lpi.lt ir daugelyje kitų.

 

Taip pat per mažiau nei metus Facebook’e, Apleisti.lt surinko 3824  gerbėjų, kurių daugiau nei 50% yra 18-24 metų jaunimas. Prisijunkite ir Jūs bei parekomenduokite savo draugams čia.

 

Kadangi prakalbome apie statistiką, štai pateikiame ir daugiau informacijos apie ją.
Taigi, per metus mes paskelbėme 136 naujienas, sulaukėme 1323 Jūsų komentarų ir nuomonių apie mūsų straipsnius. Įkėlėme 18 video filmukų. Parašėme 39 straipsnius apie Lietuvos ir 74 straipsnius apie užsienio apleistas vietas. Per metus puslapis buvo atverstas net 601 548 kartus ir sulaukė net 101 084 unikalių apsilankymų. Prieš mėnesį pasiekėme puslapio rekordą ir sulaukėme 1186 unikalių lankytojų per dieną. Vidutiniškai šį mėnesį sulaukiame po 605 unikalius lankytojus per dieną. Vidutiniškai lankytojai, skaitydami Apleisti.lt praleidžia po 6 min. 15 sekundžių per dieną. 46.25% mūsų fanų skaitė apleisti.lt naudodami Firefox naršyklę.

 

Daugiausiai mus skaitė vilniečiai, kauniečiai, panevėžiečiai, klaipėdiečiai ir alytiškiai. 44,86% lankytojų į mūsų svetainę ateidavo iš kitų svetainių (pvz. Facebook), 35,54% lankytojų ateidavo tiesiogiai suvedę mūsų adresą, 19,60% lankytojų apleisti.lt aplankydavo svetainę radę per paieškos sistemas.


Labiausiai komentuota užsienio apleista vieta: „Įspūdžiai iš kelionės į Černobylį“, susilaukę daugiau nei 40 komentarų. Už šiuos straipsnius, kurių buvo du, dėkojame kelionės dalyviui Romanui.

 


Labiausiai komentuota Lietuvos apleista vieta: Sanatorija „Nemunas“ Druskininkuose. 4 straipsniai apie šį Lietuvos gigantą sulaukė daugiau nei 120 komentarų.

Štai tiek mes pasiekėme per metus ir neketiname mažinti savo apsukų ateityje. Prižadame, kad straipsnių vis daugės, o Jūs neliksite jais nusivylę.  Taip pat laukiame Jūsų atsiliepimų ir palinkėjimų kitiems metams 😉

DĖKOJAME VISIEMS APLEISTI.LT GERBĖJAMS UŽ ŠIUOS KARTU PRALEISTUS METUS!!!