/Apleistas Vilnius meniškai (II-dalis)

Apleistas Vilnius meniškai (II-dalis)

Vėl sugrįžkime į Vilniaus apleistus pastatus ir pamatykime, kaip meniškai jie vis dėlto gali atrodyti. Tai dar viena apleistų vietų fotografo ir fano kelionė, po pastatus, dar ir šiandien menančius praeitį. Apleisti.lt kolektyvo draugas ir šių nuotraukų autorius kaip tik šiandien švenčia savo gimtadienį, su kuriuo svetainės kūrėjai Jį nuoširdžiausiai ir sveikina bei linki ir ateityje nepaleisti fotoaparato iš rankų !!

Na, o dabar antroji “Apleistas Vilnius meniškai“ dalis. Smagaus žiūrėjimo !


Apleistas pastatas prie Vilniuje esančio Energetikos muziejaus


Antakalnio 25. Pasak begalės interneto svetainių, tai kraupiausias namas Lietuvoje. Čia vaidenasi, sovietiniais laikais buvo atliekami tyrimai su vaikais, po kurių vaikai mirdavo. Mitas tai ar tiesa, tikriausiai to niekas šiandien nežino……..


Lietuviškus ginklus gaminusi Valstybinė gamybinė eksperimentinė įmonė “Vytis”


Apleista Misionierių ligoninė


Naujosios Vilnios apleista psichiatrinė ligoninė


Konstitucijos prospekte esantis nebaigtas statyti pastatas


Dominikonų vienuolyno dalis. Nuo 1993 m. kuomet iš čia išsikraustė kelerius metus gyvenę dominikonų ordino nariai, pastatas tapo apleistas. Buvęs vienuolynas pasidarė populiaria jaunuolių susibūrimo vieta. Satanhausu pravardžiuojamas pastatas šiandien yra gan prastos būklės.


Santariškių rajone esantis apleistas pastatas


Pasak kalbų ir projektų, čia turėtų “išdygti“ vienas didžiausių prekybos centrų

Apleisti.lt kolektyvas dėkoja skaitytojui už dvi “Apleistas Vilnius meniškai“ dalis bei linki Jam neprarasti entuziazmo fotografuojant !!