/Anapus Vilniaus 3 „Ant ribos“ (I-II dalys)

Anapus Vilniaus 3 „Ant ribos“ (I-II dalys)

„Sveiki mūsų mielieji stalkeriai, digeriai ir t.t. Mes sugrįžome su AV trečia dalimi – ant ribos. Kad gimtų nauja AV dalis teko ne mažai paplušėti. Surašėm į lankytinų objektų sąrašą beveik paskutines apleistas vietas, kurios dar nebuvo mūsų įamžintos. Ir vėl mums padėjo tinklapis APLEISTI.LT. Daug neįkainuojamos informacijos jis mums davė. Mūsų gretas papildė nauji žmonės, tai Karina ir Erika. Šį kartą Karina mums nurodinėjo kokias vietas turime aplankyti. Atsižvelgėm į jūsų komentarus. Stengėmės stipriai nedrebinti vaizdo kameros, kad jūsų akys įtemptai žiūrėdamos (sekdamos) ekrano, nepavargtų. Už kadro dominuoja Lietuvių taisyklingoji kalba 🙂 . Netalpinom svetimų, vogtų fotografijų į filmą (kaip pirmoje dalyje padarėm). Į Vilniaus ribas netilpom, teko važiuoti toliau už miesto, tarkim į Raudondvarį. Todėl ir mūsų trečioji AV dalis vadinama AV3 „Ant ribos“.
Buvo dar baisiau ir pavojingiau. Turėjom būti nepastebėti apsaugos. Vienas iš mūsų vos neįstrigo bandydamas pralįsti pro plyšį. Vos nesusidūrėm nosis į nosį su alkana benamių gauja.
Didelis Ačiū Valerai, Olegui ir Ignatui už suteiktą techninę pagalbą, kuri leido mums kokybiškai sumontuoti filmą. Dėkojame Pauliui už patarimus. Sėkmės žiūrint filmą.
Ateityje išleisim savo DVD kompaktą kuriame bus visos trys Anapus Vilniaus dalys.“

„Anapus Vilniaus 3 ant ribos“ dalyje yra įamžinti šie objektai:
1. Gynybiniai įtvirtinimai „Sapiegos bunkeriai“
2. Raudondvario dvaras
3. Raudondvario gamykla
4. Jokūbo ligoninė
5. Subačiaus 2-ieji pataisos namai
6. Šeškinės artileriniai įtvirtinimai
7. Vėjo Namai
8. Žalgirio poilsio namai
9. Misionierių ligoninė
10. Bunkeris po Užupiu
11. X — failai

„Vilnius be abejo nuostabus miestas. Turi savo šviesiąsias bei tamsiąsias puses. Kiekvienas miestas turi savo pamirštas žaizdas. Mums teko didelė garbė aplankyti jas. Aplankyti senus randus. Manau Vilnius nepyksta, kad mes leidom nors šiek tiek jam išsikalbėti, palengvinti jo sielą. Juk pagrinde žmonės su fotokamerom stengiasi įamžinti kuo gražesnį katedros kampą, ar kuo geresnę panoramą nuo Trijų kryžių kalno. Nepraleidžia ne vieno Užupio kiemelio. O mes padarėm kitką. Manau Vilnius neliks mums skolingas.
Taip pat baigiam savo veiklą šioje srityje. Mes jau pavargom filmuoti. Trečioji dalis tai mūsų paskutinioji dalis. Savo estafetę perleidžiame savo pasekėjams, kurie galės nufilmuoti Anapus Vilniaus 4 dalį, o gal ir daugiau… Gal darbo nori imtis tu? Tai pirmyn! Mes tau padėsim!“

Šiandien įkeliame Anapus Vilniaus 3 „Ant ribos“ pirmąją ir antrąją dalį, o greitu metu įkelsime dar naujesnes Anapus Vilniaus 3 „Ant ribos“ dalis. Gero ir įdomaus žiūrėjimo 🙂

Taip pat žiūrėkite: Anapus Vilniaus I (I dalis), Anapus Vilniaus I (II dalis), Anapus Vilniaus II (I dalis), Anapus Vilniaus II (II dalis).