Paskutiniai įrašai
BENDRAUKIME:
PagrindinisApleisti pastatai47 –tasis J. Basanavičiaus gatvės pastatas

47 –tasis J. Basanavičiaus gatvės pastatas

Visų pamėgtame, pagrindiniame Lietuvos kurorte – Palangoje, regis viskas turėtų tiesiog blizgėti. Deja, pagrindinėje, J. Basanavičiaus gatvėje, 200m iki jūros ir 300m iki Palangos tilto stovi apleistas ir tik asocialių asmenų bei pasilinksminti mėgstančio jaunimo neužmirštas pastatas.

1946 metais pastatyta buvusi  valgykla šiuo metu stringa valdininkų ir teismų koridoriuose.

Palangos miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiojo specialisto Žilvino Vainoros teigimu, pastatas J. Basanavičiaus g. 47 priklauso UAB „Domus Palanga“, bet bendrovei iškelta bankroto byla. Bankrotą administruoja kauniečiai UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuras. Už šio pastato nepriežiūrą administratoriams 2013 m. sausio 15 d. Viešosios tvarkos skyrius surašė protokolą ir skyrė pirminę baudą – 500lt. Nuobauda buvo apskųsta apylinkės teismui, bet pralaimėjo. Dabar apskųsta apygardos teismui. Skundai grindžiami tuo, jog teritorija buvo sutvarkyta, pastatas užkonservuotas už daugiau nei 10 tūkst. litų sumą.

UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuro įgaliotas asmuo Jurgita Daugėlaitė pasakojo, kad šio pastato įsigijimu besidominčių netrūksta, tačiau raštiškų pasiūlymų bankroto administratoriai kol kas nėra gavę.

Internete nėra sudėtinga rasti šio pastato skelbimą. Už pastatą su sklypu prestižinėje vietoje norima gauti 10 mln. litų, tad keista, jog 500lt bauda už akivaizdžią pastato nepriežiūrą pasirodė per didelė ir ją reikėjo apskųsti apygardos teismui.

Už nuotraukas dėkojame mūsų aktyviai puslapio gerbėjai Ievai Stasiulaitytei . Kviečiame ir Jus dalintis nuotraukomis bei informacija apie apleistas vietas! 😉

Naujausi komentarai

  • Verslinykams- „prichvatizatoriams“, apleidusiems pastatus iki avarines būklės būtina sio turto konfiskacija priskaiciuojant padaryta zala iš kito ju ar ju seimos nariu valdomo turto. Efektas butu stulbinatis.

  • cia ne vienas toks vaiduoklis Palangoj yra,kur atremontavus juos,jie nestu didziulius pinigus,ypac per sezona..biski toliau nuo centro,vytauto gatveje stovi vietiniu liaudiskai vadinamos „purvo gidyklos“ nes anksciau kazkada ten buvo tokios proceduros atliekamos..gal kas atkreipet netycia demesi..pastatas yra didziulis,ten kazkur 4 ar 5 aukstu,dar priestatu kiek yra,o ir sklypas to pastato yra kazkur 5 ar 10 hektaru zemes..taip pat,arti juros yra nugriautas Jurates baseinas..kur daba yra paliktas tik „atviras“ baseinas..kiek teko matyt,ten jau kazkas ir zvejot bande 😀 zodziu,Palanga per paksutinius 5 ar 10 metu yra ziauriai nusiritusi..nepalyginsi,kaip jin atrode pries 15 ar 20 metu

  • I ka tas 10000 Litu investuota!? (atseit uzkonservuotas).

  • Man tai nuostabiai gražus šis pastatas, visada užėjus į pagrindinę salę, isisvaizduoju, jog tai mano kambarys, su daug langų ir fantazuoju, kur išdėliočiau savo daiktus 😀

PALIKITE KOMENTARĄ