/47 –tasis J. Basanavičiaus gatvės pastatas

47 –tasis J. Basanavičiaus gatvės pastatas

Visų pamėgtame, pagrindiniame Lietuvos kurorte – Palangoje, regis viskas turėtų tiesiog blizgėti. Deja, pagrindinėje, J. Basanavičiaus gatvėje, 200m iki jūros ir 300m iki Palangos tilto stovi apleistas ir tik asocialių asmenų bei pasilinksminti mėgstančio jaunimo neužmirštas pastatas.

1946 metais pastatyta buvusi  valgykla šiuo metu stringa valdininkų ir teismų koridoriuose.

Palangos miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiojo specialisto Žilvino Vainoros teigimu, pastatas J. Basanavičiaus g. 47 priklauso UAB „Domus Palanga“, bet bendrovei iškelta bankroto byla. Bankrotą administruoja kauniečiai UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuras. Už šio pastato nepriežiūrą administratoriams 2013 m. sausio 15 d. Viešosios tvarkos skyrius surašė protokolą ir skyrė pirminę baudą – 500lt. Nuobauda buvo apskųsta apylinkės teismui, bet pralaimėjo. Dabar apskųsta apygardos teismui. Skundai grindžiami tuo, jog teritorija buvo sutvarkyta, pastatas užkonservuotas už daugiau nei 10 tūkst. litų sumą.

UAB Įmonių bankroto administravimo ir teisinių paslaugų biuro įgaliotas asmuo Jurgita Daugėlaitė pasakojo, kad šio pastato įsigijimu besidominčių netrūksta, tačiau raštiškų pasiūlymų bankroto administratoriai kol kas nėra gavę.

Internete nėra sudėtinga rasti šio pastato skelbimą. Už pastatą su sklypu prestižinėje vietoje norima gauti 10 mln. litų, tad keista, jog 500lt bauda už akivaizdžią pastato nepriežiūrą pasirodė per didelė ir ją reikėjo apskųsti apygardos teismui.

Už nuotraukas dėkojame mūsų aktyviai puslapio gerbėjai Ievai Stasiulaitytei . Kviečiame ir Jus dalintis nuotraukomis bei informacija apie apleistas vietas! 😉