/36 metus po vandeniu praleidęs lengendinis VW Samba

36 metus po vandeniu praleidęs lengendinis VW Samba

Šiandien Jūsų laukia tikrai beprotiška istorija apie legendine klasika tapusį VW Samba automobilį.
Šis prabangus 1957 –ųjų. autobusiukas buvo rastas Norvegijos fjorde 2003 metais, remiantis vyro pasakojimu, kuris šį automobilį nuskandino 1973 metais. To priežastis ta, jog jis tapo nebereikalingas kaip viešbučio automobilis.

Ko gero buvo natūralu nebetinkamą, pasenusį transportą tiesiog paskandinti šitaip jo atsikratant.

Ši Samba paprasčiausiai turėjo problemų su pavarų dėže, todėl ją ir ištiko niūrus likimas. Kad greičiau nuskęstų į vidų buvo pridėta krūva sunkaus šlamšto, butelių, dėžių stengiantis padidinti automobilio svorį.

Visgi 2003 metais, Morten’as Lunt’as pasiuntė narus ieškoti jo pačio pasmerkto automobilio. Narams pavyko jį rasti gulintį ant priekinės dalies 15 metrų gylyje. Visa laimė, kad automobilio savininkas vis dar buvo gyvas, tad susitarus dokumentai buvo perrašyti Morten’o Lunt’o vardu visiškai teisėtai. Automobilio savininkas sutiko jį perleisti be jokio mokesčio, tad Lunt‘ui beliko susimokėti tik už jo iškėlimą.

2009 balandį, po 36 metų pertraukos Samba autobusiukas vėl iškilo į dienos šviesą. Nors ir ne pačios geriausios kondicijos, tačiau su išsaugotu potencialu atgimti buvusio vairuotojo, naujojo savininko rankose.

 

Daugeliui stebėtina, kam toks vargas už metalo laužą, tačiau atsižvelgus, kad važiuojantys jo analogai kainuoja per 50 000 tūkst. dolerių, klausimų pasidaro mažiau.